Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Liczniki Rowerowe GPS

( ilość produktów: 7 )

Licznik rowerowy Wahoo

Wielofunkcyjny licznik rowerowy Wahoo

Każdy kolarz pokonujący wiele kilometrów chce mieć sprzęt, który pomoże mu łamać kolejne bariery. Nie chodzi tylko i wyłącznie o ubiór oraz sam rower, ale również technologiczne rozwiązania. Z całą pewnością na pierwsze miejsce w tym momencie wychodzi wielofunkcyjny licznik rowerowy Wahoo. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że znakomicie sprawdza się on w formie rejestrowania naszych osiągów oraz planowania dalszej trasy. Mamy w nim możliwość wykorzystania licznych, inteligentnych funkcji nawigacyjnych. W przypadku potencjalnego zboczenia z trasy możemy bez problemów na nią wrócić dzięki specjalnie dostosowanej drodze powrotnej. Licznik rowerowy Wahoo pozwala nam również na powrót do punktu początkowego zarówno poprzez zrobienie pętli, jak również dokładnie tej samej trasie. Warto również zwrócić uwagę na zapisane wcześniej rezultaty, dzięki czego możemy stworzyć trasę do wcześniej zapisanej lokacji.

Wahoo - licznik dostosowany do wymagań

Przekraczanie kolejnych granic oraz podbijanie swoich personalnych rekordów - właśnie taka dewiza przyświeca firmie Wahoo. Licznik dla amatorów może wydawać się zaledwie dodatkiem, jednak na najwyższym poziomie nawet takie detale mogą mieć wpływ na nasz końcowy rezultat. Zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie z tego powodu w trakcie powstawania projektów w siedzibie Wahoo, licznik zostawał poddawany rozmaitym testom aerodynamicznym, dzięki czemu jego budowa jest w pełni zintegrowana z uchwytem. Warto również wspomnieć o teksturowych przyciskach. Pozwalają one zmieniać potencjalne parametry bez patrzenia, ale także w grubych rękawiczkach przy niższych temperaturach. Oczywiście bardzo duże znaczenie mają również kolorowe wyświetlacze, dzięki którym odczyt danych jest zdecydowanie prostszy.

Liczniki rowerowe - kontrola każdego treningu i zawodów

Nie będziemy w stanie poprawiać swoich osiągów bez ich wcześniejszej znajomości, a także analizy. Właśnie z tego względu dostępne w naszej ofercie liczniki rowerowe są wyposażone w naprawdę bardzo szeroki zakres aplikacji oraz rozwiązań, które stanowczo ułatwiają nam zapisywanie naszych rezultatów. Plany treningowe pobiera się z odpowiednich platform - takich jak TrainerRoad czy TrainingPeaks - i pozwala na indywidualne dostosowanie treningu na podstawie wcześniejszych obciążeń. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w momencie, w którym umieścimy liczniki rowerowe na inteligentnym trenażerze, dzięki czemu nasz trening będzie w stu procentach dostosowany do naszych wcześniejszych rezultatów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 184 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-20
:) super
2024-03-18
oko
pixelpixel