Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sensory / czujniki

( ilość produktów: 12 )

Sensory Wahoo

Uniwersalne sensory Wahoo

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was rower nie jest jedyną aktywnością. Bardzo duża część naszych klientów nie tylko pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach, ale także w formie biegu oraz pływania. Sensory Wahoo pomogą w osiągnięciu jeszcze lepszych rezultatów zarówno w czasie triathlonowego treningu, jak i całych zawodów. Bez wątpienia świetnie sprawdzą się one w wielu sytuacjach. Między innymi warto zwrócić uwagę na dokładne pomiary dynamiki biegu, pozwalające nam w przyszłości skupić się na sprecyzowanych elementach. Oprócz tego, sensory Wahoo świetnie odczytują kadencję podczas treningu kolarskiego.

Wahoo – sensory stworzone z myślą o komforcie

Podczas pokonywania kolejnych kilometrów – zarówno na rowerze, jak i podczas biegu – chcemy skupić się wyłącznie na zadaniu. W tym pomagają rozwiązania dostarczane przez Wahoo. Sensory bardzo często kojarzyły się z pewnego rodzaju dyskomfortem. Obecnie jednak skupiamy się na tym, aby żaden, nawet najmniejszy problem nie przeszkadzał Wam w przekraczaniu swoich granic. Małe rozmiary i waga czujnika w żadnym stopniu nie ograniczają ruchów. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że nawet przy bardzo dynamicznych ruchach, sensory pozostają na swoim miejscu.

Sensory Wahoo – wielofunkcyjne narzędzia

Wiemy już, że możemy wykorzystywać je w różnych sytuacjach. Jakie dane wyświetlają nam sensory Wahoo? Przede wszystkim jesteśmy w stanie wyświetlić trzy podstawowe czynniki – czas treningu, liczbę spalonych kalorii, ale także pomiar tętna. Z bardziej rozbudowanych funkcji, można analizować takie aspekty, jak czas kontaktu z podłożem, czy też kadencję. Nie da się ukryć, że sensory Wahoo dają bardzo duże możliwości, jeżeli chodzi o dynamikę biegu. Wbudowana pamięć zapisuje aż 50 godzin treningowych, dzięki czemu wystarczy regularna synchronizacja z aplikacją treningową po każdej aktywności.

Wahoo – sensory połączone we właściwy sposób

Bardzo ważnym aspektem funkcjonowania każdego czujnika jest jego parowanie się z urządzeniami zewnętrznymi. Na to także zwraca się uwagę przy rozwiązaniach dostarczanych przez Wahoo. Sensory świecą się w momencie, w którym rejestrują dane i przesyłają je do urządzeń zewnętrznych. Bardzo często szukamy więcej, niż jednego urządzenia do połączenia się. Zazwyczaj jest to zegarek oraz telefon, połączone z odpowiednimi aplikacjami. Bluetooth Smart pozwala na parowanie się z trzema urządzeniami, a w przypadku jeszcze większych wymagań istnieje również taka opcja bez limitu w postaci komunikacji ANT+.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 207 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Super realizacja . Produktu zgodne z opisem . Szybka wysylka .5+
2024-06-26
Szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń.
pixelpixel