Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trenażery

( ilość produktów: 23 )

Trenażery Wahoo

Trenażery Wahoo - najlepsza alternatywa dla roweru

Dbanie o formę fizyczną przestało być tylko ciekawostką. Coraz więcej osób traktuje codzienną aktywność jako styl życia i przynajmniej jeden trening dziennie to przyjemność, aniżeli przykry obowiązek. Dla tych, którzy lubią spędzać czas na uprawianiu sportu przygotowaliśmy profesjonalne trenażery Wahoo. Zajmują one bardzo mało miejsca i świetnie pasują w wielu różnych przestrzeniach. To znakomita alternatywa dla roweru, który nie zawsze możemy wyciągnąć z garażu czy piwnicy na wielokilometrowe trasy. Trenażery Wahoo są świetnym rozwiązaniem. Co w przypadku, kiedy narzekasz na nudę? Oczywiście możesz oglądać telewizję lub seriale na Netflixie, jednak coraz częściej osoby pokonujące kolejne kilometry wybierają interaktywne modele, dzięki którym na bieżąco porównujesz swoje osiągi z innymi użytkownikami.

Trenażery na każdą pogodę

Przede wszystkim jednak trenażery mogą być wykorzystywane przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, trzysta sześćdziesiąt dni w roku. W momencie mieszkania w Polsce czy innym kraju Europy Środkowej nie mamy szans na pokonywanie kolejnych kilometrów w komfortowych warunkach w sezonie zimowym czy jesiennym. Przeszkadzają nam oczywiście bardzo niska temperatura i opady deszczu, ale nie tylko. Warto też zauważyć, że w listopadzie już około godziny 16.00 robi się ciemno, a jazda po zmroku nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń, nawet przy włączonych światłach. W tym momencie świetnym rozwiązaniem są właśnie trenażery. Znakomicie spełniają swoją rolę jako narzędzia treningowego, a dodatkowo możemy z nich korzystać niezależnie od pogody. Jeżeli chcemy na nich robić treningi w nocy, warto poszukać modeli niewydających zbyt głośnych dźwięków.

Trenażer - kto może być nim zainteresowany?

Oczywiście nietrudno się domyślić, że takie urządzenia świetnie sprawdzą się w klubach fitness oraz siłowniach. Znajdziemy tam coraz więcej grup, które swoją pasję jazdy na rowerze przerodziły w coś znacznie większego i nie są w stanie wytrzymać kilku miesięcy bez ulubionej formy treningu. Trenażer zdecydowanie bardziej oddaje te wrażenia, aniżeli znany z zajęć spinningu rower stacjonarny. Oczywiście klienci indywidualni także są zainteresowani różnymi modelami tego sprzętu. Bez wątpienia trenażer to obowiązkowe wyposażenie każdego, kto chciałby w przyszłości stanąć w szranki w zawodach wytrzymałościowych. Należą do nich triathlon oraz duathlon, w których jazda na rowerze ma bardzo duże znaczenie w osiągnięciu wymarzonych rezultatów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 184 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Mega podejście i super szybka wysyłka. Polecan
2024-03-16
Bezproblemowy i kickr core dostarczony następnego dnia
pixelpixel