Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiodące trenażery serii KICKR stały się jeszcze lepsze

2022-09-14
Wiodące trenażery serii KICKR stały się jeszcze lepsze

Wiodące trenażery serii KICKR stały się jeszcze lepsze – w 10 rocznicę innowacji marki Wahoo

Najnowsze urządzenia Wahoo KICKR umożliwiają bardziej zaawansowane treningi fitness, jednocześnie wspierając cel stworzenia najbardziej wszechstronnego ekosystemu treningowego dla wyczynowych sportowców.

Londyn (13 września 2022 r.) – Wahoo, wiodąca firma z branży technologii fitness, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek najnowszej generacji trenażera KICKR Smart Trainer, jak i KICKR BIKE: New KICKR i KICKR BIKE . Oba urządzenia zostały wyposażone w łączność Wi-Fi, która zapewnia bardziej płynną pracę oraz zdecydowanie ułatwia integrację całego ekosystemu Wahoo.

Poprzez stworzenie zintegrowanego i kompleksowego systemu treningowego, celem Wahoo jest zostać światowym liderem w inteligentnym treningu fitness we wszystkich swoich produktach, zarówno fizycznych jak i cyfrowych. Wahoo zapewnia sportowcom narzędzia i zasoby do osiągnięcia ich celów, niezależnie od tego, gdzie chcą trenować.

Dodanie łączności Wi-Fi w nowym KICKR Smart Trainer i KICKR BIKE zapewnia lepszą łączność i znacznie bardziej zaawansowane możliwości jazdy – zwiększając możliwość łączenia się między telefonami, tabletami i innymi urządzeniami elektronicznymi. W porównaniu do technologii Bluetooth i ANT+, Wi-Fi rozwiązuje problemy zakłóceń i przerw łączności. Teraz użytkownicy mogą mieć pewność, że zawsze pozostaną w łączności przez cały czas trwania treningu. Wi-Fi zapewnia znaczną poprawę szybkości przesyłania danych w porównaniu z Bluetooth i ANT+. Dzięki temu parametry na ekranie są o ponad 65% szybciej niż dotychczas, dzięki czemu treningi są bardziej płynne, a eRacing bardziej precyzyjny. Wprowadzenie Wi-Fi to również automatyczne aktualizacje oprogramowania oraz możliwość rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym dzięki uprzejmości uznanego w branży zespołu obsługi klienta Wahoo.

Mike Saturnia, dyrektor generalny Wahoo:

„Nasz zespół nieustannie pracuje nad dodawaniem nowych możliwości i funkcji do naszych najnowocześniejszych produktów KICKR. Jesteśmy podekscytowani, że Wahoo nadal jest liderem innowacji w tej kategorii, będąc pierwszą dużą marką, która wprowadziła Wi-Fi w swoich inteligentnych trenażerach i rowerach”.

Dodał:

„Tworzymy najbardziej innowacyjny, zintegrowany ekosystem fitness na rynku, a nowe produkty obsługujące Wi-Fi odgrywają teraz kluczową rolę”.

Jest to niezwykle ważny kamień milowy dla Wahoo, który podkreśla również dziesiątą rocznicę oryginalnego KICKR Smart Trainer, wprowadzonego na rynek w 2012 roku.

Rewolucja treningowa nabiera dziś tempa w postaci najbardziej kompletnego ekosystemu na świecie, dziesięć lat po wyznaczającej nowe standardy premierze. Ciągły rozwój oferty produktów Wahoo KICKR podkreśla nieustanne dążenie do doskonalenia.

Rower treningowy WAHOO NEW KICKR BIKE

Te dwie premiery są następstwem uruchomienia usługi Wahoo X, po przejęciu RGT Cycling w kwietniu 2022 r. Bardziej połączony ekosystem treningu w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, daje sportowcom narzędzia, których potrzebują, aby skutecznie monitorować i realizować założony plan treningowy.

Chris Fischer, Chief Commercial Officer of Subscription Services w Wahoo:

„Jesteśmy zaangażowani w ulepszanie doświadczeń treningowych zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych rowerzystów, dzięki aplikacji Wahoo X. W ramach tej usługi, Wahoo RGT pozwala trenować z innymi zawodnikami, podczas gdy SYSTM zapewnia naukowo skonstruowane treningi i plany treningowe. Dodanie tych nowych urządzeń KICKR z Wi-Fi zapewnia bardziej ujednoliconą technologię łączności, dzięki czemu nasi sportowcy mogą spędzać więcej czasu na jeździe, a mniej na konfiguracji produktów”.

Zarówno nowy KICKR, jak i KICKR BIKE są już dostępne, w cenie odpowiednio 5999zł i 18999zł.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

Trenażer rowerowy WAHOO NEW KICKR Smart Power Trainer

Trenażer rowerowy WAHOO NEW KICKR Smart Power Trainer

5 999,00 zł brutto4 999,00 zł brutto59990 pkt.
Rower treningowy WAHOO NEW KICKR BIKE

Rower treningowy WAHOO NEW KICKR BIKE

18 999,00 zł brutto189990 pkt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 191 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Obsługa perfekcyjna i bardzo szybka. Fachowość, rzetelność i kompetencja.
2024-05-18
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Polecam.
pixelpixel