Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wahoo SYSTM, czyli nowa kompleksowa kolarska platforma treningowa!

2021-11-03
Wahoo SYSTM, czyli nowa kompleksowa kolarska platforma treningowa!

Począwszy od trenażerów, przez liczniki, zegarek, aż po akcesoria do treningu w czterech ścianach z biegiem czasu nazwa Wahoo stała się synonimem innowacyjnych produktów najwyższej jakości pomagającym w jak najlepszej realizacji sesji treningowych. Wraz z dzisiejszą premierą aplikacji Wahoo SYSTM firma wchodzi głębiej w obszar oprogramowania treningowego, celem rozszerzenia swojego ekosystemu o kompletną platformę treningową.

Firma Wahoo Fitness przejęła w 2019 roku platformę treningową The Sufferfest stworzoną przez Davida McQuillena. Był to początkowo zbiór kolarskich filmów treningowych opartych o metodę interwałową HIIT, o piekielnym stopniu trudności. Jednak z czasem i przyrostem liczby użytkowników ewoluował do poziomu platformy treningowej. Firma Wahoo była jedynym z kluczowych producentów trenażerów bez własnej platformy treningowej, więc przejęcie The Sufferfest było idealnym sposobem na położenie fundamentu pod własną platformę treningową.

Wahoo SYSTM posiada intuicyjnym program budowania planów treningowych pozwalający na udzielenie odpowiedzi na pytanie nurtujące większość zawodników nie posiadających trenera, a mianowicie co i jak danego dnia trenować. Za pomocą platformy można tworzyć kolarskie i multisportowe plany treningowe w oparciu o treningi kolarskie, biegowe, pływackie, siłowe, mentalne i jogę.

Wszystkie treningi i plany zostały opracowane przez dział nauk sportowych firmy Wahoo, na którego czele stoi legendarny trener Neal Henderson. Dzięki temu osoby o ograniczonym czasie mogą trenować mądrzej i uzyskać lepsze rezultaty bez spędzania dziesiątek godzin w tygodniu na treningach.

„Gdy firma Wahoo Fitness przejęła The Sufferfest wiedzieliśmy, że mamy wielką okazję zrewolucjonizowania sposobu, w jaki ludzie trenują. Obraliśmy sobie za cel stworzenie najbardziej wszechstronnej aplikacji treningowej poprzez zawarcie w niej angażujących treści, najlepszej wiedzy o fizjologii sportu, oraz wskazówek treningowych przekazywanych w prosty sposób wraz z narzędziami pozwalającym zawodnikom na wszystkich poziomach zaawansowania do osiągnięcia swoich celów treningowych. Platforma Wahoo SYSTM jest rozwiązaniem treningowym znajdującym się w centrum ekosystemu treningowego Wahoo, który pozwala na budowanie formy w prostszy i bardziej satysfakcjonujący sposób.”

– Dave McQuillen, twórca The Sufferfest i działu treningowego w firmie Wahoo.

Aby trening był efektywny to musi przede wszystkim motywować, a Wahoo SYSTM posiada bogaty zbiór zróżnicowanych i angażujących treści, dzięki którym trening w czterech ścianach się nie nudzi i wciąga. Zbiór ten obejmuje:

  • The Sufferfest: filmy treningowe stworzone w oparciu o materiał wizualny z zawodowych wyścigów kolarskich, wzbogacone o napędzający podkład muzyczny i fabułę, dzięki którym możliwa jest realizacja nawet najcięższych zadań treningowych.

  • On Location: zwiedzanie z przewodnikiem najbardziej kultowych tras kolarskich.

  • ProRides: realistyczne symulacje wyścigowe wykorzystujące materiał wizualny zarejestrowany podczas zawodowych wyścigów kolarskich w perspektywie pierwszej osoby wraz z danymi o mocy generowanej przez topowych zawodników, ale skalowanej do profilu 4DP osoby trenującej.

  • A Week With: możliwość spędzenia tygodnia trenując z zawodnikami sponsorowanymi przez firmę Wahoo.

  • Inspiration: filmy fabularne i dokumentalne o tematyce kolarskiej idealne do treningów wydolnościowych i aktywnego wypoczynku (regeneracji).

  • Strength Training: filmy instruktażowe treningu siłowego przeznaczonego dla kolarzy, biegaczy i triathlonistów.

Aplikacja SYSTM dostępna jest na komputery z systemami operacyjnymi Windows i macOS, oraz telefony i tablety z systemami operacyjnymi iOS i Android. Aplikacja jest kompatybilna z większością urządzeń i czujników treningowych, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z niemal dowolnych trenażerów, mierników mocy, kadencji czy tętna.

Obecni użytkownicy platformy The Sufferfest zostaną automatycznie przeniesieni do platformy SYSTM. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 14-dniowego darmowego okresu próbnego. Subskrypcja do platformy SYSTM kosztuje 14.99 dolarów (ok. 60 złotych) miesięcznie lub 129.99 dolarów (około 510 złotych) rocznie.

Artykuł ukazał się w portalu naszosie.pl w dniu 

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 179 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-20
:) super
2024-03-18
oko
pixelpixel