Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowy rozdział marki Muc-Off w Polsce!

2024-01-29
Nowy rozdział marki Muc-Off w Polsce!

W dniu 08.01.2024 Muc-Off oficjalnie ogłosił nawiązanie wyłącznej współpracy dystrybucyjnej w Polsce z firmą Pro Bikes. Oznacza to początek nowego rozdziału dla marki Muc-Off w Polsce, gdzie Pro Bikes będzie wspierać niezależnych, wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych nie tylko najlepszymi produktami do pielęgnacji rowerów. Sklepy będą mogły również korzystać z szerokiego zakresu korzyści warsztatowych zwiększających wydajność ich serwisów.

Pro Bikes jest firmą działająca na rynku rowerowym od 2017 roku, specjalizującą się w dystrybucji części i akcesoriów rowerowych głównie segmentu premium. Przez ponad 6 lat działalności sukcesywnie rozszerza swoje portfolio o kolejne topowe marki. Obecnie oprócz marki Muc-Off, są oficjalnym dystrybutorem na wyłączność w Polsce marek:

Wahoo
Factor
Black Inc
Ceramicspeed
Goodyear
HJC
Scicon
Classified
Core
gebioMized
Wheels MFG

Tim Bayley, dyrektor sprzedaży na Europę i region Azji i Pacyfiku w firmie Muc-Off, powiedział:

 

„Po wielu latach działania na polskim rynku jesteśmy podekscytowani współpracą wyłącznie z lokalnym partnerem dystrybucyjnym Pro Bikes; ich skupienie, współpraca i profesjonalizm dają nam pewność, że będziemy w stanie wspierać sprzedawców detalicznych najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami, bardzo dobrą dostępnością towarów, edukacją dealerów i konsumentów oraz działaniami marketingowymi na światowym poziomie na polskim rynku”.

Umowa na wyłączność dystrybucyjną pomiędzy Muc-Off i Pro Bikes wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym.

O marce Muc-Off:

W 1991 roku Rex i Marilyn Trimnell rozpoczęli pracę nad X-Lite UK. Po zaprojektowaniu i wyprodukowaniu pierwszego na świecie widelca rowerowego z podwójną koroną Rex stworzył idealnie różowy spray do czyszczenia swojego zestawu i w ten sposób narodził się Muc-Off.

Muc-Off jest światowym liderem w zakresie dbania o środowisko i wydajności w dbaniu o rowery od 1994 r., W ostatnim czasie firma swoimi działaniami, pomogła zaoszczędzić ponad 200 ton plastiku dzięki połączeniu produktów z gamy antyprzebiciowej z innowacyjnymi rozwiązaniami dotyczącymi ponownego napełniania opakowań i wprowadzeniu na rynek Punk Powder, pierwszego środka do czyszczenia rowerów na świecie, niezawierającego plastiku!

Muc-Off oferuje kompleksową gamę produktów używanych przez rowerzystów miejskich, rekreacyjnych i wszystkich entuzjastów kolarstwa od amatorów zaczynających swoją przygodę z rowerem po profesjonalistów.

Przechodząc szybko do obecnych czasów, Muc-Off jest teraz ulubioną marką wielu topowych zawodników. Z ich produktów korzystają liczne profesjonalne zespoły, w tym INEOS Grenadiers, EF Education-Easypost i Commencal//Muc-Off. Warto zauważyć, że obecnie produkują nieco więcej produktów niż oryginalny różowy środek czyszczący!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 207 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
wszystko super
2024-07-01
produkt w 100% spełnia moje oczekiwania
pixelpixel